Nejnovější recenze ze sekce Pitné vaky

Ověřený zákazník PRIMESHOP.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2012

Zakoupeno v PRIMESHOP.CZ

• Odolný,odpojitelná hadička,vnitřní "zip"(vak zůstane placatý),kvalitní zavírání s držákem "víčka",magnetka na hadičce,nejlepší pítko co jsem u camelbaku viděl - nekape,snadno se z něj pije a dá se dobře zamknout,tím že se dá obrátit naruby se skvěle myje,levnější než konkurence
  • Zpočátku byl lehce cítit umělotinou,po pár propláchnutích všechno vpoho,možná by v balení mohla být štětka na čištění hadičky,ale ta není ani u konkurence

Vybral jsem si ho na základě doporučení na jednom outdoor fóru a zkušeností s originál Camelbakem (který kvůli víčku nešel pořádně vymývat a kamarád měl vevnitř celkem nechutnou plíseň v rozích) a jedním od Hi-Tecu, který se sice lépe myl,protože měl nahoře podobné šoupátko jako tento,ale pítko u něj byla tragédie - když se nezamklo pořád kapalo. Ani jedna z těchto věcí se mi u tohoto nestala a splnil všechna má očekávání, ať už co se týče designu,funkčnosti nebo ceny. Určitě bych si ho koupil znova kdyby se s ním cokoliv stalo, i když vzhledem k jeho doživotní záruce na protečení o tom dost pochybuji.

Ověřený zákazník FineBike Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2012

Zakoupeno v FineBike

• snadno se plní a čistí
  • kdesi ve sváru prasklina po pár použitích

za hodně peněz málo muziky

Přidáno: 3. července 2012

• skladný, lehký
  • uzavírání, je-li Widepac naplněn tekutinou

Tento produkt jsem si vybral, kvůli objemu a ceně produktu.Použil jsem jej již 2x a kromě toho, že je hůře uzavíratelný při naplnění nenašel jsem žádné jiné nedostatky...

Přidáno: 30. června 2012

Zakoupeno v Bágl.cz

Vak od výrobce vaků pro Deuter. Použil jsem ho pouze dvakrát. Zatím spokojenost...

Anonym Anonym

Přidáno: 31. května 2012

• tvar
  • dobra udržba
  • rychla priprava

skvely vak na 3litry tekutiny (nejlepe vody, ktery se snadno cisti a udrzuje)

Ověřený zákazník Bagalio Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2012

Zakoupeno v Bagalio

• tvar
  • skvělé možnosti čištění
  • odnímatelná hadička od vaku

Bez závad

Přidáno: 23. května 2012

• Snadné plnění,
  • snadné čištění,
  • dobrý průtok,
  • zatím kvalitní nepropustný sací ventil
  • trošku lacině vypadající mechanismus spojky vaku s hadičkou a krytka sacího ventilu

Voda z vaku nesmrdí plastem :-) a při pití stačí slabě zkousnout pro dostatečný průtok vody. Sací ventil se otevírá pootočením což lze zvladnout pusou, ale i v otevřené poloze ZATÍM neukápne ani kapička dokud se slabě nezkousne. Stejně tak připojení hadičky k naplněnému vaku probíhá bez úniku vody což je taky příjemné :-).

Vzhledem k nižší ceně v porovnání s konkurenčními vaky bych si tento koupil znovu.

Přidáno: 19. května 2012

Zakoupeno v Bágl.cz

• 3l camelbak v tepelné izolaci. V podstatě jde o standardní camelbak ve vlastním batohu bez popruhu přes ramena. Má opletenou hadičku.
  • Možno použít jak v tepelném pouzdře tak i bez něj

Doporučuju

Přidáno: 8. dubna 2012

Zakoupeno v ZebraSport.cz

hadica by mohla mat putko alebo magnet na uchyt k ruksaku

Ověřený zákazník Bagalio Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2012

Zakoupeno v Bagalio

• Super camelbak

použitie v extremných podmienkach super

CAMELBAK Antidote 3l

CAMELBAK Antidote 3l

Přidáno: 16. října 2011

kalitny, prakticky

Přidáno: 7. září 2011

Super , nemá chybu.

Přidáno: 31. srpna 2011

• objem
  • nevím jak dlouho ten plast vydrzi :)

Idealni do deuter batohu

SOURCE Widepac 2l

SOURCE Widepac 2l

Přidáno: 25. srpna 2011

• Jednoducha manipulace a čištění
  • Kvalitní náústek a připojení hadičky
  • zatím nic

Vahal jsem mezi vakem od Camelbaku a Source(Deuter).Jelikoz vlastním batoh Deuter a tento vak je dělán přímo pro tyto batohy rozhodl jsem se něj. Velkou výhodou je i jednoduche čištění a vysoušení vaku. Náústek funguje také bezvadně .Uvidíme časem jestli nezačne prokapávat :-)

Anonym Anonym

Přidáno: 7. srpna 2011

• Snadné čištění
  • Krytka koncovky
  • Koncovka po 1 roce používání protéká, a nakole vytéká obsah ven, dokud nezůstane ve vaku cca. 0,5 litru

Zklamání

CAMELBAK ANTIDOTE 2L

CAMELBAK ANTIDOTE 2L

Přidáno: 1. března 2011

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• Nezabere mnoho místa na rozdíl od petlahve. V batohu nevrže a nepraská na rozdíl od pet a v přírodě tak na sebe zbytečně neupozorňujete a neplašíte zvěř.
  • Pití máte vždy po ruce. Voda chutná opravdu jako voda a nemá žádnou plastovou příchuť.
  • Ideální i v atomobilu na dlouhých cestách.
  • Tento produkt jsem vybral pro dobré jméno značky, inovativní vylepšení oproti starším modelům a akceptovatelný rozdíl v ceně.
  • Na náustek se může lepit prach - lékařský silikon. Je tedy lépší pořídit ještě krytku náustku.
  • Vak mohl mít na spodní straně háček na pověšení pro vysoušení.

Takovýto produkt jsem kupoval vůbec prvně. Je pevný, skvěle se napouští a velmi jednoduše čistí.
Pokud člověk používá jen vodu, vystačí si s vypláchnutím, popřípadě vytřením dosucha.
Zejména musím vyzdvihnout pevné spojení rychlospojky a hadice. Drží opravdu pevně a vyklouznutí je vyloučené. Stejně je na tom náustek.
Co se týče pití, tak ho lze v uvozovkách přirovnat k pití brčkem. Přestanete sát a voda se vrátí do vaku. Není však ani náhodou potřeba tolik síly, jako při plnění koštýře :-)

Hydrapak EasyClean 1,5l

Zakoupeno v Military Range

• Vysoká armádní kvalita
  • Použité materiály
  • čas ukáže

Velmi kvalitní camelbak, v cenové relaci špička.

Ověřený zákazník Cyklo-prodej.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2010

(naposledy upraveno 19. června 2010)

Zakoupeno v Cyklo-prodej.cz

• kompletní otevření z vrchu (slide lock) se hodí pro čištění nebo přidání velké kostky ledu
  • nasávání z hačičky funguje jak má
  • dostatečně dlouhá hadice
  • antimikrobiální úprava se zdá, že funguje
  • jen 2l

Jsem spokojen, po cca. 3 měsíčním používání... Po použití propláchnu zbytky ionťáku čistou vodou, kterou tam nechám do dalšího plnění a hygiena je OK.

MSR Dromedary bag 10l

MSR Dromedary bag 10l

Horacek Horacek

Přidáno: 30. května 2010

• Odolnost materiálu
  • Víčko typu 3 v 1
  • Kompatibilní s MSR filtry
  • Voda trochu chytá pach z vnitřního materiálu

10ti litrové Dromedary bags máme celkem 4 a se všemi jsme naprosto spokojení. Používáme je hlavně na víkendových akcích, kam jedeme autem a nemusíme řešit hmotnost, ale stejně tak na expedicích, pro přepravu a skladování pitné vody.

Za největší výhodu považuji odolnos. Voda ve vaku může klidně zmrznout, dá se tam nalít vařící voda - vakům se prostě nic nestane.

Další plus je černá barva - pokud necháte vodu ve vaku na sluníčku, sama se vám ohřeje a nemusíte ji ohřívat na vařiči. Tento způsob jsem využíval více než půl roku na cestách, kdy jsem přes den nechal vak u stanu nebo na autě a večer jsem měl relativně teplou vodu.

Super je, že se dá k vaku přidělat vodní filtr od MSR. Čistá voda teče přímo do vaku a nemusí se přelévat z jiné nádoby.

Další velké plus je chytrý uzávěr tři v jednom. Široký otvor slouží k napouštění vaku, střední průměr k rychlejšímu nalévání a malý ,,čurek,, je ideální třeba na mytí rukou nebo sprchování. Pokud se chystáte převážet ve vacích vodu na velké vzdálenosti a v složitých dopravních prostředcích (např. koně) je dobré uzávěr přelepit tejpkou. Několikrát se mi stalo, že něco zavadilo při manipulaci o výklopný uzávěr a voda mi vytekla.

U jednoho vaku se mi stalo, že mi přestalo těsnit víčko. Poslal jsem to na reklamaci, víčko mi bylo vyměněno, tak že pohodový servis.

Zobrazuji 461 - 480 ze 481 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25