Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více


Poradna Pitné vaky

Jak vybrat pitný vak na kolo?

Při výběru camelbaku je důležité si říci, na jak dlouhé a náročné aktivity jej budu používat a podle toho zvolit objem samotného vaku i batohu, v němž bude vak uložen. Chci vak na krátké intenzivní tréninky, nebo na celodenní cyklovýlety? Důležitá kriteria, podle kterých se rozhodovat jsou: objem vaku, objem batohu, kvalita provedení batohu a možnost snadné údržby vaku, případně jeho antibakteriální úprava.

 

1.Chcete rychlé řešení? Zde jsou tipy na populární pitné vaky dle objemu:

2.Jak velký potřebuji vak a batoh?

Objem pitného vaku závisí na předpokládané době trvání fyzické aktivity, objem batohu pak na tom, kolik věcí si budeme chtít vzít s sebou.

3.Jaké vlastnosti by měl mít batoh na pitný vak?

Batoh na pitný vak vybírejte podle typu aktivity, kterou s ním budete nejčastěji provozovat. Batoh by měl mít nastavitelné ramenní popruhy, bederní a hrudní popruh a dobře řešené odvětrání zad.

 

4.Jak poznám, že se pitný vak bude dobře udržovat?

Údržba pitného vaku je velmi důležitá, proto je dobré vybrat takový vak, který lze dobře vymývat a sušit. Proto volte vak s velkým otvorem, do nějž můžete při čištění bez problémů vsunout ruku.

Autor: Ski & Bike Centrum Radotín

 

Porovnat pitné vaky