Recenze SOURCE Widepac 2l

Ověřené recenze SOURCE Widepac 2l

Ověřený zákazník Svět batohů

Přidáno: 16. září 2016

Zakoupeno v Svět batohů

• Široká hubice, která neteče ani nekape. Antibakteriální úprava. Velký otvor pro napouštění/vypouštění vody. Rukou se dostanete dovnitř vaku. Odnímatelná hadice od vaku.
  • Vyšší pořizovací cena

Koupil jsem již podruhé. U prvního cca po roce odešel patent narážení hadice k vaku, ale zřejmě vinou oplachování horkou vodou, přece jenom je z plastu.
Raději si připlatím, ale vím že vak je pevný a spolehlivý. Po napití nemusím vodu zpět foukat, aby z hadice netekla, nekapala voda. Různé velikosti. Rychle usychá díky použitému materiálu.
Vak se dá doplnit i když zůstává v batohu.

Ověřený zákazník Absolutsport

• dlouhá životnost
  • bez plastové pachuti
  • čím dál tím dražší
  • hůře vysychá

S tímto hydrovakem mám dlouholeté zkušenosti a mohu ho jen doporučit. První jsem měl 5 let. Používal jsem ho jak na kolo, tak i na pěší výlety a nebýt toho, že jsem ho daroval svému známému na Srí Lance, mám ho používám dodnes :) Největší výhodou je veliký plnící otvor, dále odolnost a dobrá ergonomie. Předtím jsem používal CamelBak Original a Source mi přijde mnohem praktičtější. Pokud se podaří jej sehnat okolo 700Kč, je to výborná koupě.

Ověřený zákazník Hanibal

Jan Vavra

Přidáno: 6. července 2015

Zakoupeno v Hanibal

• dobrý systém plnění, možnost odepnutí hadičky
  • nevím jesli to je vada mého konkrétního výroku, ale při pití mi to přisáválo vzduch takže místo vody jsem polykal z půlky vzduch.

Zeptám se jestli je to normální

Ověřený zákazník Bagalio

azarro

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v Bagalio

• velice odolný vak i ostatní součásti.
  • jednoduché plnění i čištění
  • kapacita 2l je akorát
  • v hadičce má tendenci zůstávat voda při sušení

Widepac používám už cca 5 let a za tu dobu se mnou nacestoval desetitisíce kilometrů na kole i pěšky a jsem s ním naprosto spokojený. Nahradil u mě originální vak Camelbak, který už začínal puchřet.Oproti němu se Widepac lépe čistí a kvalita zpracování víceméně stejná. Za 5 let nikdy neprotekl, neprotrhl se a stále perfektně funguje. Jsem s ním natolik spokojený, že jsem ho nyní koupil i přítelkyni.

Ověřený zákazník Bagalio

Michal R.

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v Bagalio

• levnější varianta pro batoh deuter

zatím naprostá spokojenost

Přidáno: 20. listopadu 2012

• Kvalitní odolný materiál

Slouží skvěle.

Přidáno: 18. září 2012

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• perfektní přístup pro vymytí
  • dobře se plní
  • při plnění může zůstat v batohu
  • při pádu může vyklouznout nasouvací uzávěr a teče
  • špatně se suší (při pověšení nedrží otevřený tvar)
  • pro otevření potřebuješ obě ruce
  • sejmutím víčka často odpojíš bajonetový uzávěr od nástavce na hadici

Je plně kompatibilní s batohem Deuter. Poskytuje dobrou 2l kapacitu na kratší výlety. Dobře se udržuje, přesto, že sušení není úplně dobře vyřešeno. Rovněž ventil na hadici by mohl být vyřešen lépe - "hygienické" víčko z tvrdého plastu potřebuje pro sejmutí obě ruce - jednou rukou ho maximálně sundáš i s bajonetovým ventilem. Pro použití za jízdy doporučuji tvrdé víčko z hadice zcela sundat a nepoužívat. Systém přehnutí folie přes plastovou lištu a její zasunutí do drážky plastového uzávěru je O.K., jen při pádu hrozí vysunutí lišty do stranya vylití obsahu do batohu (není aretováno pro pohyb na jednu stranu) . Zároveň je třeba opatrnost při nasouvání folie s lišou do držáku, aby nedošlo k vytvoření faldu a prostřižení folie. Nedostatky jsou spíš drobnějšího charakteru a rezervoár fungoval během týdení dovolené k velké spokojenosti.

Přidáno: 2. srpna 2012

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• perfektní provedení,výborně se čistí a suší

Určitě lepší než vlebloud.

Přidáno: 25. srpna 2011

• Jednoducha manipulace a čištění
  • Kvalitní náústek a připojení hadičky
  • zatím nic

Vahal jsem mezi vakem od Camelbaku a Source(Deuter).Jelikoz vlastním batoh Deuter a tento vak je dělán přímo pro tyto batohy rozhodl jsem se něj. Velkou výhodou je i jednoduche čištění a vysoušení vaku. Náústek funguje také bezvadně .Uvidíme časem jestli nezačne prokapávat :-)

Osprey Hydraform 2l

Osprey Hydraform 2l