OSPREY HYDRAULICS LT 2,5l

TOP 2 v kategorii Pitné vaky

OSPREY HYDRAULICS LT 2,5l

Tato kompaktní a odolná nádrž vám umožní uchovat dostatek tekutin, aniž by zbytečně zatěžovala. Klíčové Vlastnosti: - 1,5litrová Kapacita: Dostatek prostoru pro uchování...
1 129 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta75 Kč95 % • 3 309 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek45 Kč95 % • 5 255 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč10 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč100 % • 187 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 10 743 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta100 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 2 220 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek63 Kč95 % • 13 919 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč96 % • 856 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby69 Kč96 % • 3 439 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 7 735 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

2.5 l

• , zakoupeno v bikero.cz

• Máme 4 kusy naprostá spokojenost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Osprey je klasika - už máme v rodině tři a zatím jen jeden jsme museli vyhodit kvůli defektu (a za to můžeme nejspíš my, že jsme ho někde propíchli)
    • Vychytaná spousta drobností včetně magnetu, kterým se snadno hadička upne na batoh.
    • Není úplně nejlenější :)
  • , zakoupeno v kupkolo.cz

• kvalita
    • vychytané detaily
    • funkčnost
    • dostupnost náhradních dílů
    • prozatím žádné

Přesně co, co jsem hledal a bez nedostatků mého starého rezervoáru. Někdo opravdu přemýšlel a řešil to co je třeba. Sice dražší než nejlevnější vaky, ale cena adekvátní provedení a kvalitě. Radost a spokojenost :)

Objem
2.5 l

Klíčové Vlastnosti:

• 1,5litrová Kapacita: Dostatek prostoru pro uchování tekutin a udržení hydratace během vašich aktivit.
  • Lehká Konstrukce: Ultralehký design minimalizuje zátěž vašeho vybavení.
  • Odolný Materiál: Kvalitní a odolný materiál pro dlouhou životnost a spolehlivost nádrže.
  • Snadné Naplnění a Čištění: Velké otvory umožňují snadné naplnění, praní a údržbu nádrže.
  • Skvělá Manipulace: Ergonomický tvar a snadné ovládání ventilu pro pohodlné pití během pohybu.
  • Všestrannost: Ideální pro horolezectví, cyklistiku, běh, turistiku a další outdoorové aktivity.

Osprey Kvalita: Hydraulics LT 1.5L Reservoir F23 od Osprey je výsledkem kvality a spolehlivosti značky Osprey, která je známá pro své vynikající outdoorové vybavení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v bikero.cz

• Máme 4 kusy naprostá spokojenost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Není úplně nejlenější :)
  • , zakoupeno v kupkolo.cz

• kvalita
    • vychytané detaily
    • funkčnost
    • dostupnost náhradních dílů
    • prozatím žádné

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• praktičnost
    • Nepříjemná pachuť plastu i po několika lázních v octové vodě. Hydrovak od Source je to samý.

Zatím přetrvávající plastová pachuť.

• , zakoupeno v Hanibal

Podobný produkt jsem kdysi měla a velká spokojenost. Proto jsem si jej objednala znova, věřím že přes léto bude využíván o 106 :)

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• dobrá manipulace s vakem
    • magnetické uchycení náustku
  • , zakoupeno v 4camping

• Daleko lepší model jak předchozí generace(tmavě modrá barva, kulatý otvor na napouštění) - více komfortní napouštění vody a také sušení/údržba. Velmi nízká hmotnost samotného vaku. Nevytváří žádnou pachuť.

Nemá pevné záda, proto když není plně naplněný tak nedrží tvar. Manipulace je kvůli tomu trochu obtížnější, pro mě ovšem nehraje roli.

• , zakoupeno v 4camping

• Uzavíratelné pítko
    • Magnet na přichycení
    • Prakticky uzavíratelný
    • Plastová chuť
    • Chybí víčko na pítko

Moje první zkušenost s Camel bagem. Až na tu plastovou chuť nemám co vytknout. Asi jen, že chybí víčko na pítko, protože guma na sebe nabaluje prach a menší špínu. Jinak je bag velmi praktický - odepínání hadice, držáček, uzavíratelnost, pítko s magnetem.

• , zakoupeno v Sportnawebu.cz

zatím nevyzkoušeno, ale vypadá kvalitně

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Měl jsem ho teď týden na horách a spokojenost. Už žádné petky s vodou, sundávání batohu, když se chci napít. Je to skvělá věc.
    • Po týdnu používání je ve vodě stále cítit pachuť plastu

Jsem rád,že jsem si rezervoar koupil.