Recenze M-WAVE 2L

Otakar Kučera

Přidáno: 28. května 2017

• 2 L
  • náustek teče

jako první produkt tohoto druhu jsem si vybral ten nejlevnější a samozřejmě špatně . od prvního okamžiku náustek protíká, po koupi nového bylo vše ok

M&K

Přidáno: 15. dubna 2017

• Netece
  • Tvrdy material vaku
  • Naustek - provedeni a nemoznost uzavreni

Koupil jsem si ho jako levny doplnek sveho 3L rezervoaru od CamelBaku (CB). Hodnotim po jednom pouziti:

Vak je z mnohem tvrdsiho materialu nez CB, je to takovy tvrdy plastovy pytlik, coz ve mne vyvolava nejvetsi obavy, protoze v nem od pocatku vznikaji takove ty zlomy na urcitych mistech (jako treba na bote tam, kde se noha za prednimi prsty ohyba ... tohle mekky material CB vaku nedela), ktere mohou po stopadesati ohnutych zapricinit prasknuti ... uvidime.

Naustek je mnohem horsi, nez u CB. Nema moznost uzavreni privodu tekutiny, takze v pripade silneho tlaku na vak zacne ukapavat voda. Ale to jsem se vylozene snazil, obycejny tlak v batohu to nepusobil. Horsi je spis mechanismus naustku, kde tesneni zajistuje nejakou pruzinkou tlaceny stred do gumoveho okoli. Nevraci se vzdy dokonale, takze je nekdy nutne trochu okusovat okoli, aby si "sednul" a tesneni bylo stoprocentni. Taky nesedi tak dobre v puse a propousti mene vody. CB naustek je uplne jednoduchy kus gumy, kde se nema co rozbit a pije se z nej lepe. Kdyby vas snad napadlo jako me pouzit pro tento vak naustek s CB, tak to nepujde - hadicka ma vetsi vnitrni prumer a CB naustek v ni nedrzi.

Hlavni pozadavek vsak splnil - nikde nic neteklo a neukapavalo. Pokud to vydrzi alespon 3 sezony (CB pouzivam jiz sestym rokem a je jako novy), nebudu koupe litovat a klidne si ho pak koupim znovu.

Ověřený zákazník KOLO a SPORT

BS

Přidáno: 8. července 2016

Zakoupeno v KOLO a SPORT

• Dobře se plní, snadné uzavírání, dobře těsní a dobře se připevní za uzávěr do batohu.
  • Nemá šroubovací picí hadičku, takže se nebude tak snadno čistit a vyměňovat. Také "kousací" pítko mi moc nevyhovuje, za chvíli se to prokousne, lepší je vytahovací.

Za tu cenu je to ale super, hlavně dobře těsní (což se i o některých dražších výrobcích říct nedá), takže nevýhody jsou zanedbatelné. Koupila jsem dva, ještě pro manžela, a určitě bych koupila znovu.

Alfa

Přidáno: 11. června 2016

• levný
  • netěsný v otočné části výstupu - přisává vzduch a když je naplněná hadička tak v těchto místech kape, nejspíš slabý a nebo poškozený O-kroužek

Za ty peníze... :-)

Přidáno: 11. ledna 2016

• dobře se vymývá
  • kvalitní provedení
  • těsní

Kvalitní výrobek za dobrou cenu.

Přidáno: 19. října 2015

Přítel byl spokojený :)

Ověřený zákazník Bajkshop

Přidáno: 12. června 2014

Zakoupeno v Bajkshop

• Příznivá cena,velmi jednoduchá údržba.

Naprosto zbytečné utrácet za dražší výrobky.

Ověřený zákazník turistika-camping

olda

Přidáno: 14. února 2014

Zakoupeno v turistika-camping

• nula

výborný, to bylo naše přání. Koupíme ještě jeden, když se nám osvědčí v terénu. Jinak by mohl být i menšího objemu cca 1 -1,5 litru, třeba pro děti do svého ruksaku, nebo do trika pro jizdě na kole.

jinak fajn
o.