INOV 8 SHAPE SHIFT RESERVOIR 2l

Objem
2 l

• , zakoupeno v Sanasport.cz

• Dnes jsem odzkoušel na trati cca 25 km,
    • Dnes jsme odzkoušel na trati cca 25 km a jsme naprosto unešen, naplnil jsem asi 1,8 L, krásné se vejde do bežeckého batohu, dá se pít i za běhu, doporučuji

Objem
2 l

Zásobník Inov-8 Shape Shift Reservoir o objemu 2 l je mimořádně praktický a pohodlný způsob, jak mít při delších bězích vždy s sebou velkou zásobu tekutin. Do tohoto modelu se snadno vejdou dva litry vody nebo izotonické vody. Sám o sobě je Inov-8 2L Shape Shift Reservoir extrémně lehký. Po vypití veškerého nápoje, který obsahuje, se tedy hmotnost vaší výbavy výrazně nezvýší. Přístup k vodě nebo izotoniku je přitom velmi rychlý, jednoduchý a bezproblémový a tento model se vejde do naprosté většiny batohů a běžeckých vest, které mají prostor pro dvoulitrový rezervoár. Nádržka Inov-8 Shape Shift Reservoir o objemu 2 l je vyrobena z odolného materiálu, takže se nemusíte obávat jejího náhodného poškození. Díky zavírání na šňůrku a širokému plnicímu otvoru jej můžete snadno naplnit během každé zastávky. Tento uzávěr také výborně těsní. Výrobce při konstrukci rezervoáru použil technologii Shape-Shift od společnosti Hydrapak, která zajišťuje, že celá konstrukce je co nejplošší a zabírá v batohu nebo běžecké vestě co nejméně místa. Tento model je vybaven trubicí, která prochází otvorem batohu a připíná se k ramennímu popruhu, abyste mohli snadno uhasit žízeň. Speciální konstrukce umožňuje průtok tekutiny trubičkou, takže kousnutím náustku a nasátím vody rychle dodáte tělu potřebné množství vody. Inov-8 2L Shape Shift Reservoir - klíčové vlastnosti: Nabízí velmi rychlý přístup k vodě; Speciální konstrukce zajišťující dostatečný průtok kapaliny; Snižuje se objem, jak voda odtéká;

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč100 % • 921 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sanasport.cz