HYDRAPAK EXPEDITION 8l

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 1 096 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 842 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma83 % • 334 recenzíDalší informace

Objem
8 l

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Hydrapak 8l jsem si koupila poprvé na účely čistě pro dovolenou.Měla jsem možnost vyzkoušení,manipulaci a vyhovuje mi.Dá se v pohodě přenést kam potřebuji,za velkou vyhodu považuji přiložený kouhoutek,přez který se pohodlně z vaku čerpá voda bez nutnosti manipulovat zbytečně s celým vakem.Tuto druhou jsem již kupovala za účelem mít doma permanentně dostupnou vodu pro případ nouze.
    • Plnící otvor neni moc velký,je potřeba dbát před připadným srolováním a uskladněním na to aby vnitřek dokonale vyschl.Vždy suším, tak aby prazdny vak byl zavěšený za popruh otvorem dolu a byl zcela ,,nafouknutý,, aby připadné zbytky vody mohly vytéct a šel do celeho vaku vzduch.

Spokojenost.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Tento 8l vak je skvělý v tom,že je skladný když jej nevyužíván a přenosný když jej potřebuji.Uzávěr s přídavným kohoutkem je prostě geniální a jak jsem již psala u recenze víčka,tato koupě se mi vyplatila i v domácnosti jako rezerva vody,při nouzové situaci.
    Musela jsem jen na začátku vnitřek vyčistit od výrobního pachu,ale poté již vše v pořádku a maximální spokohenost.Doporučuji všem jak domů tak na cesty.

Objem
8 l

Flexibilní vak na nápoje od firmy Hydrapak. Po vypití nápoje jej jednoduše "stočíte" na minimální rozměry a zajistíte silikonovým poutkem, které můžete využít k zavěšení vaku. Vak se vyznačuje nízkou hmotností a vysokou odolností. Je vyroben z velmi odolného TPU. Naplnit jej můžete přes velký šroubovací Plug-N-Play uzávěr, do kterého můžete vložit dávkovací (nalévací) ventil.

• BPA a PVC free
  • nízká hmotnost
  • vysoká odolnost
  • snadné plnění
  • lze plnit studenou i teplou vodou (max. teplota 60°C)
  • svařované švy
  • nepřejímá pachy
  • silikonové poutko na víčku
  • materiál: TPU, HDPE, PP/POM, ABS, Nylon
  • rozměry: 38 x 20 cm
  • objem: 8 l
  • hmotnost: 257 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 288 recenzíDalší informace