Deuter Streamer 2l

Objem
2 l
Kryt náustku

• voda vydrží dlouho čerstvá
    • při častějším rozebírání součástí jde velmi těžkou zacvaknout hadičku zpět k vaku

• Jednoduché plnění

Doporučuji těm, kteří nechtějí neustále sundávat batoh ze zad

Objem
2 l
Kryt náustku

Tento hydratační systém umožňuje nepřetržitý přísun tekutin bez přerušení sportovní aktivity. Malý měchýř s horizontálním tvarem je speciálně navržen pro bederní vak Pulse 3. Díky bočním chlopním láhve na pití je dostupný prostor optimálně využit a v bederní tašce je dokonce místo pro nářadí a jídlo. Hadička na pití má standardní délku a je kompatibilní se všemi ostatními hadičkami na pití v řadě. Celý systém neobsahuje BPA ani PFC.

Taste-Free™

Vnitřní povrch močového měchýře a trubice jsou hladké jako sklo. Díky těmto molekulárním vlastnostem je streamer bez chuti, velmi hygienický a snadno se čistí.

Grunge-Guard™

Tato vrstva, která je bezpečně připevněna k nosnému materiálu, inhibuje růst bakterií v hydratačním systému.

Jednoduché čištění

Nápojový systém lze snadno naplnit a vyčistit díky širokému otvoru, který se rozprostírá po celé šířce – díky uzávěru na sponu je absolutně bez úniku.

Strážce špíny

Nasaditelný ochranný kryt chrání náustek před nečistotami během delších cest.

• voda vydrží dlouho čerstvá

já osobněc jej již používám dlouho
    jednoduchý vždy po ruce
    Doporučuji těm, kteří nechtějí neustále sundávat batoh ze zad

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• oproti lahvím super, lze jednoduše pít kdykoli a kdekoli
    • dlouhé vysychání hadice po použití a umytí

• , zakoupeno v VIPceny.eu

• Voda vydrží i několik dní čerstvá, snadná údržba.

Určitě doporučuji. Voda vydrží i několik dní čerstvá, snadná údržba. Dokonce sedí i na malé batohy, kde je doporučen objem 1,5 l.
    Tento vak je na 2 l.

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

• výborně se čistí, voda nepáchne po umělé hmotě, skvělé zapínání

tento vak jsem koupila na základě doporučení zkušených kolegů, někteří z nich si vak koupili opakovaně

• Na tůry ideální.

Pitný režim je na tůrách důležitý a toto je ideální řešení.